Kontakt

Biuro Sprzedaży Mieszkań

ul. Twardowskiego 42
30-312 Kraków

Adriana Wasielewska
tel. kom. +48 507 773 347
adrianawasielewska@gama-m.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 16:00

Siedziba spółki

ul. Twardowskiego 42
30-312 Kraków

tel: 12 680 46 25
e-mail: biuro@gama-m.pl

poniedziałek - piątek: 8:00 - 17:00

Wypełnij formularz,
skontaktujemy się z Tobą

Dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia korespondencji mailowej (podstawa: art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Jeżeli korespondencja będzie dotyczyła procesu zawierania lub wykonania umowy przez Spółkę dane osobowe będą przetwarzane także w tym celu (art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Dane nie będą nikomu udostępniane, chyba, że będzie to niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest Spółka lub wynikać to będzie z przepisów prawa. Spółka może powierzyć Twoje dane np. dostawcom usług informatycznych, czy przekazać korespondencję pomiędzy upoważnionymi pracownikami Spółki. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, w tym uzyskania kopii danych, prawo do przenoszenia danych, prawo do sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do zgłoszenia sprzeciwu Przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych znajduje się w Polityce prywatności dostępnej powyżej.

Gama-M.
Budujemy mieszkania,
które Wy zmieniacie w dom.

Jesteśmy rodzinną firmą, którą budujemy od lat.
Dzięki naszym wysiłkom możemy pochwalić się dobrą, ugruntowaną pozycją na krakowskim rynku budowlanym. Nasza Spółka wkroczyła na rynek deweloperski w 2004 roku i od tego czasu nieustannie się rozwija, oferując swoim licznym klientom kolejne inwestycje mieszkaniowe przygotowane przy wykorzystaniu najnowszych technologii.
Ważne jest dla nas tworzenie przestrzeni, w których nasi klienci będą czuć się jak w domu. Wiemy, jak przełomową decyzją w życiu jest kupno mieszkania, niezależnie od tego, czy planujemy w nim mieszkać, czy traktujemy je jako inwestycję. Przykładamy dużą wagę do rozkładu pomieszczeń, ich estetyki oraz standardu wykończenia. Wiemy, jak nastrój miejsca wpływa na jakość spędzanego w nim czasu. Nasze mieszkania to dobra inwestycja, a Wy wprowadzacie do nich dobrą energię!